ایزوگام در در بند تهران

اجرای ایزوگام دربند تهران

ایزوگام در در بند تهران

نصب ایزوگام بام گستر دلیجام در دربند تهران

نمونه کار نمایندگی عایق پویان که مشاهده می کنید نصب ایزوگام بر روی پشت بام در محله دربند تهران با بالاترین کیفیت توسط نیروهای مجرب و آموزش دیده انجام شده است. متراژ سطخ ۲۵۰ متر بوده و از نوع بهترین ایزوگام بام گستر دلیجان پوشیده شده است این ایزوگام از ضمانت نامه کتبی ۱۰ ساله و بیمه نامه ۵ ساله معتبر ایران برخوردار است. این عایق به دلیل داشتن لایه آلومینیوم بر روی سطح آن دارای مقاومت بسیار بالای در برابر نور شدید آفتاب می باشد.

شما نیز می توانید در هر جای تهران که هستید جهت مشاوره و بازدید رایگان با ما تماس بگیرید.

نصب ایزوگام دانشکده

نصب ایزوگام دانشکده تهران

نصب ایزوگام دانشکده

 

نصب ایزوگام دانشکده دندانپزشکی تهران

تصویری از نمونه کاری که می بینید مربوط به اجرای عایق رطوبتی در دانشکده دندانپزشکی تهران می باشد سطح پوشش داده شده با ایزوگام به متراژ ۵۰۰ متر می باشد. همانطور که مشاهده می کنید ایزوگام نصب شده در پشت بام دانشکده دندانپزشکی تهران از نوع سپهر گستر دلیجان بوده و دارای پوشش آلومینیوم است. وجود لایه آلومینیوم بر روی ایزوگام نصب شده, عایق رطوبتی را در برابر نور شدید خورشید مقاوم می کند.

جهت دریافت اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید.

نصب ایزوگام در هتل میدان ولیعصر تهران

نصب ایزوگام در میدان ولیعصر تهران هتل ایران

تصویری که مشاهده می کنید نمونه کار نصب ایزوگام در هتل ایران واقع در میدان ولیعصر تهران می باشد, اجرای ایزوگام به متراژ ۱۸۰ متر از نوع بام گستر ثبت ۱۱۷ بوده , سطح پشت بام هتل با ایزوگام برند دلیجان کاملا پوشیده شده است. لایه آلومینیومی بر روی سطح این نوع ایزوگام جهت افزایش ماندگاری و مقاومت عایق در برابر نور خورشید می باشد که از این جهت در پشت بام هتل مورد استفاده قرار گرفته است. نصاب نمایندگی عایق پویان سطح را به صورت کامل با ایزوگام پوشش داده است تا از ورود هر گونه آب , رطوبت به صورت کامل جلوگیری شود.

نمایندگی عایق پویان دارای سالها سابقه کاری درخشان و نصابان مجرب می باشد جهت دریافت اطلاعات بیشتر از نصب و فروش ایزوگام با ما تماس بگیرید.

نصب ایزوگام در یاخچی آباد تهران

نصب ایزوگام در یاخچی آباد تهران

نمونه کار نصب ایزوگام سپهر گستر دلیجان در یاخچی آباد تهران به متراژ ۲۲۰ متر توسط نمایندگی عایق پویان, نوع ایزوگام به کار رفته در این پروژه با روکش آلومینیومی از نوع دلیجان می باشد پوشش آلومینیوم بر روی ایزوگام سبب می شود تا ماندگاری ایزوگام در برابر تابش نور خورشید افزایش یابد و از مقاومت بیشتری برخوردار شود. همانطور که مشاهده می کنید رول های ایزوگام در کنار هم قرار گرفته اند و به اندازه چند سانتی متر از عرض ایزوگام بر روی ایزوگام کناری خود قرار گرفته تا تمام سطح به صورت کامل پوشیده شود. نصابان نمایندگی عایق پویان دارای سالها سابقه کاری می باشند و در سریع ترین زمان بهترین خدمات را ارائه می دهند.

شما نیز می توانید جهت دریافت خدمات نصب و خرید ایزوگام به نمایندگی عایق پویان مراجعه کنید و یا جهت دریافت مشاوره و بازدید رایگان از محل با ما تماس بگیرید.

نصب ایزوگام در زرتشت تهران

 

نصب ایزوگام با کیفیت عالی در زرتشت تهران

تصویری که مشاهده می کنید مربوط به نمونه کار اجرای ایزوگام بام گستر ثبت ۱۱۷ با کیفیت عالی می باشد مساحت سطح عایق کاری شده به متراژ ۳۲۰ متر بوده که توسط نمایندگی عایق پویان در محله زرتشت تهران انجام شده است. ایزوگام ها به صورت رول های ۱۰ متری و توسط نصابان حرفه ای اجرا شده اند تمامی استاندارد های مورد نیاز رعایت شده است سطحی که در تصویر مشاهده می کنید به صورت کامل پوشیده شده است و دیوار های کناری و کنج های به صورت کامل به منظور عدم ورود نم یا رطوبت ایزوگام شده اند.

نمایندگی عایق پویان مجری خدمات نصب و فروش انواع ایزوگام دلیجان در غرب , شرق , شمال و جنوب تهران بوده و جهت دریافت مشاوره و بازدید رایگان می توانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

نصب ایزوگام در اقدسیه تهران

اجرای ایزوگام در اقدسیه تهران

نصب ایزوگام در اقدسیه تهران

 

اجرای ایزوگام بام گستر دلیجان در اقدسیه تهران

نصب ایزوگام بام گستر دلیجان فویلدار از بهتری نوع ایزوگام با کیفیت عالی و ضمانت نامه کتبی ۱۰ ساله و بیمه نامه معتبر ۵ ساله در پشت بام ساختمان با متراژ ۶۵۰ متر می باشد. سطح پشت بام به صورت کامل ایزوگام شده است و با توجه به رعایت استانداردهای نصب توسط نصاب حرفه ای نمایندگی عایق پویان از ورود هر گونه نم بر روی سطح ساختمان و پشت بام محافظت می کند.

اجرای انواع ایزوگام های دلیجان توسط نصاب حرفه ای ایزوگام و دارای سالها سابقه کاری درخشان در نمایندگی عایق پویان انجام می شود. در هر جای غرب , شرق , جنوب و شمال تهران که هستید می توانید با تماس تلفنی از خدمات مشاوره رایگان و یا بازدید رایگان از محل برخوردار شوید. همچنین جهت خریداری انواع ایزگام ها می توانید به صورت حضوری به دفتر نمایندگی مراجعه کنید و بهتری ایزوگام را توسط مشاورین ما انتخاب و با قیمت مناسب دریافت نمایید. تمامی ارائه شده توسط نمایندگی عایق پویان دارای علامت استاندارد ملی بوده و از مواد اولیه درجه یک می باشند.

نصب ایزوگام سهروردی

نصب ایزوگام در سهروردی تهران

نصب ایزوگام سهروردی

 

نصب ایزوگام سراپوش دلیجان ثبت ۲۴۲ در سهروردی تهران

نمونه کاری که تصویر آن را مشاهده می کنید مربوط به نصب ایزوگام بام منزل در سهروردی تهران می باشد. ایزوگام سراپوش دلیجان ثبت ۲۴۲ به متراژ ۲۹۰ متر توسط نمایندگی عایق پویان نصب شده است. با رعایت استاندارد ها و رعایت شیب مناسب خدمات ارائه شده است. همچنین کانال ها و کنار دیوار ها به طور کامل عایق کاری شده است. این نوع از ایزوگام با سطح آلومینیوم بوده که مناسب بام می باشد و در برابر نور خورشید دارای مقاومت بالایی است. تا بهترین خدمات را با قیمت مناسب توسط نصابان حرفه ای و مجرب دریافت نمایید.

جهت دریافت اطلاعات نصب ایزوکام و یا خرید در تمام نقاط تهران با ما تماس بگیرید در نمایندگی عایق پویان بازدید از مکان و مشاوره جهت انتخاب ایزوگام مناسب رایگان می باشد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر تماس بگیرید.

نصب ایزوگام پونک

نصب ایزوگام در پونک تهران

نصب ایزوگام پونک

 

نصب ایزوگام بام گستر دلیجان در پونک تهران

تصویری که در بالا مشاهده می کنید نمونه کار نصب ایزوگام در پشت بام ساختمان توسط نمایندگی عایق پویان می باشد. ایزوگام نصب شده از نوع بام گستر دلیجان فویلدار می باشد که تمام سطح پشت بام را به متراژ ۷۲۰ متر به صورت کامل پوشش داده است. تمامی طول ایزوگام با فاصله مناسب در کنار هم و به عرض چند سانت روی هم قرار داده شده اند تا مانع از ورود رطوبت و آب به داخل و سطح زیرین شوند. تمام سطوح کانال ها و لبه ها و کوشه ها … به صورت کامل با رعایت استاندارد عایق کاری شده است.

جهت دریافت اطلاعات بیشتر از فروش و اجرا و نصب انواع ایزوگام دلیجان با ما در ارتباط باشید. نمایندگی عایق پویان دارای سالها سابقه کاری درخشان در غرب , شرق , شمال , جنوب تهران با داشتن تیم متخصص و حرفه ای در خدمات شماست. مشاوره و بازدید از محل رایگان می باشد.

نصب ایزوگام میدان قزوین

نصب ایزوگام میدان قزوین

نصب ایزوگام میدان قزوین

 

نصب ایزوگام بام گستر دلیجان در میدان قزوین

تصویری که مشاهده می کنید نمونه کار نصب ایزوگام بام گستر دلیجان برد روی سقف ساختمان واقع در میدان قزوین می باشد مساحت سطح تحت پوشش عایق رطوبتی به متراژ ۱۶۰ متر است که توسط تیم نصاب ایزوگام عایق پویان اجرا شده است. تمامی مراحل نصب عایق رطوبتی طبق استاندارد رعایت و مراحل زیرسازی به خوبی انجام شده است.

جهت دریافت اطلاعات خرید و نصب و اجرای ایزوگام بام گستر دلیجان با ما در ارتباط باشید. نمایندگی عایق پویان دارای سالها سابقه کاری درخشان و نیروهای مجرب آماده ارائه بهترین خدمات نصب و اجرای ایزوگام مرغوب بر روی تمامی سطوح با قیمت مناسب است. مشاوره و بازدید از مکان رایگان می باشد.

 

نصب ایزوگام پاسداران تهران

نصب ایزوگام در پاسدارن تهران

نصب ایزوگام پاسداران تهران

 

نصب ایزوگام سراپوش دلیجان در پاسداران تهران

نمونه کار نصب ایزوگام سراپوش دلیجان در منطقه پاسداران تهران مربوط به پشت بام ساختمان می باشد. مساحت تحت پوشش عایق رطوبتی سراپوش دلیجان به متراژ ۷۵۰ بوده که توسط نیروهای متخصص و دارای سابقه درخشان نمایندگی عایق پویان انجام شده است. ایزوگام با رعایت تمامی استاندارد ها اجرا شده است. این نوع عایق رطوبتی از نوع فویلدار سراپوش دلیجان می باشد که به دلیل سطح فویلدار نسبت به نور مستقیم آفتاب از مقاومت بسیار بالایی برخوردار است.

جهت خرید و نصب و اجرای ایزوگام سراپوش دلیجان بر روی سطح های داخلی ساختمان و خارجی و همچنین انواع ایزوگام های دلیجان با ما در ارتباط باشید و تا با قیمت مناسب بهترین خدمات را دریافت نمایید. مشاوره و بازدید رایگان می باشد.