اجرای عایق رطوبتی در سیدخندان

نصب عایق رطوبتی بام گستر در سیدخندان

اجرای ایزوگام بام گستر دلیجان در پشت بام ساختمان سید خندان در تهران توسط نصاب ایزوگام نمایندگی ۲۰۲۲ انجام شده است. در تصویری که نمایش داده شده است نصاب به صورت کامل سطح را و دیوار های اطراف با لایه های عایق پوشش داده است از این رو سطح بام ساختمان در برابر رطوبت و باراش باران مقاومت بیشتری خواهد داشت از این رو عمر دیوار های بیشتر می باشد. ایزوگام به کار رفته از بهترین نوع ایزوگام بوده که از جنس مواد اولیه با کیفیت درجه یک ساخته شده است. و دارای ضمانت نامه ۱۰ ساله و بیمه نامه ۵ ساله معتبر می باشد.

جهت خرید و دریافت انواع ایزوگام برند دلیجان می توانید با ما تماس بگیرید. تمامی محصولات نمانیدگی ما از ضمانت نامه ۱۰ ساله کتبی و بیمه نامه معتبر ۵ ساله برخودار هستند. در هر جای تهران که هستید با ما تماس بگیرید و سفارش خود را ثبت کنید.

نصب ایزوگام بام ساختمان در افسریه

اجرای ایزوگام در بام ساختمان در افسریه تهران

تصویر که مشاهده می کنید مربوط به نمونه کار نمایندگی ایزوگام ۲۰۲۲ می باشد. نصب ایزوگام بام گستر دلیجان به متراژ ۱۸۰ متر بوده که توسط نصاب حرفه ای انجام شده است. رویه این نوع ایزوگام از جنس آلومینیوم می باشد که از این رو در برابر نور خورشید مقاومت بیشتری دارد. همانطور که مشاهده می کنید سطح از لایه های ایزوگام پوشیده شده است و طبق استاندارد دیوار های اطراف نیز عایق کاری شده اند تا از نفوذ رطوبت به داخل ساختمان جلوگیری شود. خدمات به صورت حرفه ای و طبق استاندارد انجام شده است تا رضایت مورد نظر دریافت شود.

نمایندگی ایزوگام ۲۰۲۲ دارای نصاب حرفه ای می باشد که در تمام نقاط تهران آماده ارائه خدمات هستند. جهت دریافت اطلاعات بیشتر و یا جهت خرید انواع ایزوگام دلیجان در هر جای تهران که هستید با ما تماس بگیرید و مشاوره یا بازدید رایگان دریافت کنید.

اجرای عایق رطوبتی ستارخان تهران

اجرای عایق رطوبتی در پشت بام ساختمان مسکونی ستارخان

نصب ایزوگام بام گستر دلیجان با کیفیت درجه یک در پشت بام ساختمان مسکونی به متراژ ۱۵۰ را مشاهده می کنید. این نوع عایق از بهترین مواد اولیه ساخته شده است و دارای استاندارد و ضمانت نامه کتبی می باشد. برند ایزوگام گستر دلیجان که در تصویر نمونه اجرا شده آن را می بینید در دو نوع معمولی و نوع رویه آلومینیوم دار تولید شده است. که معمولا برای بام های ساختمان ها از رویه آلومینیوم آن به دلیل داشتن مقاومت بسیار بالا در برابر نور خورشید استفاده می شود.

شما نیز می توانید در هر جای تهران که هستید برای خرید و نصب انواع ایزوگام مرغوب و برند دلیجان با ما تماس بگیرید و مشاوره رایگان دریافت نمایید. مشاوران ما آماده ارائه اطلاعات به شما عزیزان هستند.

اجرای ایزوگام در سعادت آباد تهران

نصب عایق رطوبتی در پشت بام سعادت آباد

نمونه کار بالا تصویری از نصب ایزوگام بام گستر دلیجان می باشد که بر روی بام یک ساختمان مسکونی در سعادت آباد تهران اجرا شده است. مساحت سطحی که بخشی از آن را مشاهده می کنید ۳۴۰ متر بوده و همانطور که مشاهده می کنید با ایزوگام بام گستر دلیجان نوع سطح آلومینیومی پوشش داده شده است. داشتن آلومینیوم بر روی این نوع ایزوگام از مزیت هایی مانند مقاومت بسیار بالا در برابر اشعه مستقیم خورشید برخوردار است.

شما نیز می توانید در صورت داشتن هر گونه سوال و مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید انجام خدمات فروش و نصب انواع ایزوگام های بام گستر دلیجان در نمایندگی ایزوگام ۲۰۲۲ توسط نیروهای مجرب انجام می شود.

اجرای ایزوگام در ملاصدرا تهران

اجرای ایزوگام بام گستر در ملاصدرا استان تهران

تصویری که مشاهده می کنید نمونه کار مربوط به نمایندگی ایزوگام ۲۰۲۲ در استان تهران می باشد. بام ساختمان و دیوارهای کناری به مساحت ۴۴۰ متر بوده که به صورت کامل و حرفه ای با عایق رطوبتی پوشیده شده اند. در این تصویر رول های ایزوگام بام گستر به صورت کامل بر روی سطح چسبیده شده است و عاری از وجود هر گونه روزنه جهت ورود رطوبت به ساختمان می باشد. عایق رطوبتی از نوع بام گستر با پوشش آلومینیوم بوده که علاوه بر مقاومت بسیار بالا در برابر نور شدید خورشید از عمر طولانی تر برخوردار بوده و مناسب بام ساختمان می باشد.

جهت دریافت اطلاعات بیشتر از انواع ایزوگام بام گستر و نصب ایزوگام ها با ما در تماس باشید.

 

نصب ایزوگام در محله دروس تهران

نصب ایزوگام بام گستر دلیجان در محله دروس تهران

نصب و اجرای عایق رطوبتی بام گستر دلیجان توسط نمایندگی ایزوگام ۲۰۲۲ در محله دروس تهران را مشاهده می کنید. در این تصویر که بام ساختمان به متراژ ۲۳۰ می باشد توسط نصاب حرفه ای به صورت کامل سراسر سطح از ایزوگام پوشیده شده است. سطح ایزوگام بام گستر دلیجان از نوع پوشش آلومینیوم می باشد که مناسب بام ساختمان ها بوده و سبب مقاومت بسیار بالای ایزوگام در برابر تابش نور خوردشید می شود.

جهت دریافت اطاعات بیشتر و قیمت نصب انواع ایزوگام دلیجان با نمایندگی ۲۰۲۲ تماس بگیرید و از مشاوره و بازدید رایگان بهره مند شوید.

 

اجرای ایزوگام در تهرانپارس استان تهران

اجرای عایق رطوبتی بام ساختمان در تهرانپارس استان تهران

نمایندگی عایق پویان کد ۲۰۲۲ انجام پروژه های اجرای ایزوگام در تمام نقاط تهران توسط نصاب حرفه ای انجام می شود. تصویری که مشاهده می کنید نمونه کار اجرای ایزوگام عایق رطوبتی بام گستر در سطح پشت بام می باشد. توسط نمایندگی عایق پویان انجام شده است. ایزوگام استفاده بر روی سطح بام از نوع برند بام گستر دلیجان بوده و در صورتی که به صورت استاندارد توسط نصاب با سابقه نصب شود دارای ماندگاری بسیار بالایی خواهد بود. در صورت خرید و نصب ایزوگام بام گستر توسط نمایندگی عایق پویان از ضمانت نامه ۱۰ ساله و بیمه نامه ۵ ساله ایران برخوردار شوید.

می توانید در هر جای تهران که هستید بام ما تماس بگیرید و در مورد خرید و نصب ایزوگام اطلاعات کامل تری دریافت نمایید. مشاوره و بازدید از محل رایگان می باشد.

نصب ایزوگام در شهران تهران

اجرای ایزوگام دلیجان در شهران استان تهران

تصویری که مشاهده می کنید نمونه کار نصب و اجرای ایزوگام بام گستر دلیجان در منطقه شهران استان تهران می باشد که توسط نصاب حرفه ای نمایندگی عایق پویان انجام شده است. مساحت سطح پشت بام عایق کاری شده به متراژ ۲۸۰ متر بوده که با توجه به اصول نصب تمامی سطوح به صورت کامل با ایزوگام پوشش داده است. در این نمونه کار رول های ایزوگام بر روی سطح به اندازه ی مورد نظر رو هم قرار گرفته شده اند تا از وجود درز بین ایزوگام ها جلوگیری شود و از این جهت ماندگاری ایزوگام و عایق بیشتر خواهد شد.

اجرای ایزوگام دلیجان در انواع مختلف و فروش ایزوگام توسط نمایندگی عایق پویان در سراسر تهران جهت دریافت اطلاعات بیشتر تماس بگیرید

نصب ایزوگام در کوهسار تهران

 

نصب ایزوگام بام گستر دلیجان در کوهسار تهران

اجرای ایزوگام در پشت بام ساختمان واقع در کوهسار تهران که توسط نمایندگی عایق پویان انجام شده است. در نمونه کاری که مشاهده می کنید ایزوگام به صورت حرفه ای و طبق استاندارد بین المللی بر روی بام منزل نصب شده است. متراژ سطح ۲۰۰ متر می باشد و همانطور که مشاهده می کنید دیوار های کناری به صورت کامل با ایزوگام دلیجان پوشش داده شده اند تا از نفوذ نم و رطوبت به سطح ساختمان جلوگیری شود.

جهت دریافت اطلاعات بیشتر و نصب ایزوگام در تمام نقاط تهران با کارشناسان ما تماس بگیرید و از مشاوره و بازدید رایگان بهره مند شوید.

نصب ایزوگام در دولت آباد تهران

 

نصب ایزوگام سپهر گستر در دولت آباد تهران

نمونه کاری که مشاهده می کنید مربوط به اجرای ایزوگام سپهر گستر دلیجان در دولت آباد تهران می باشد. کار نصب توسط نصاب حرفه ای نمایندگی عایق پویان انجام شده است متراژ سطح عایق کاری شده پشت بام ۳۰۰ متر است که به صورت کامل تمامی استاندارد های نصب اجرا شده اند.

جهت دریافت اطلاعات بیشتر و دریافت خدمات نصب, اجرا, خرید انواع ایزوگام دلیجان با نمایندگی عایق پویان تماس بگیرید. مشاوره و بازدید رایگان می باشد.