اجرای ایزوگام در ملاصدرا تهران

اجرای ایزوگام بام گستر در ملاصدرا استان تهران

تصویری که مشاهده می کنید نمونه کار مربوط به نمایندگی ایزوگام ۲۰۲۲ در استان تهران می باشد. بام ساختمان و دیوارهای کناری به مساحت ۴۴۰ متر بوده که به صورت کامل و حرفه ای با عایق رطوبتی پوشیده شده اند. در این تصویر رول های ایزوگام بام گستر به صورت کامل بر روی سطح چسبیده شده است و عاری از وجود هر گونه روزنه جهت ورود رطوبت به ساختمان می باشد. عایق رطوبتی از نوع بام گستر با پوشش آلومینیوم بوده که علاوه بر مقاومت بسیار بالا در برابر نور شدید خورشید از عمر طولانی تر برخوردار بوده و مناسب بام ساختمان می باشد.

جهت دریافت اطلاعات بیشتر از انواع ایزوگام بام گستر و نصب ایزوگام ها با ما در تماس باشید.

 

نصب ایزوگام در محله دروس تهران

نصب ایزوگام بام گستر دلیجان در محله دروس تهران

نصب و اجرای عایق رطوبتی بام گستر دلیجان توسط نمایندگی ایزوگام ۲۰۲۲ در محله دروس تهران را مشاهده می کنید. در این تصویر که بام ساختمان به متراژ ۲۳۰ می باشد توسط نصاب حرفه ای به صورت کامل سراسر سطح از ایزوگام پوشیده شده است. سطح ایزوگام بام گستر دلیجان از نوع پوشش آلومینیوم می باشد که مناسب بام ساختمان ها بوده و سبب مقاومت بسیار بالای ایزوگام در برابر تابش نور خوردشید می شود.

جهت دریافت اطاعات بیشتر و قیمت نصب انواع ایزوگام دلیجان با نمایندگی ۲۰۲۲ تماس بگیرید و از مشاوره و بازدید رایگان بهره مند شوید.

 

اجرای ایزوگام در تهرانپارس استان تهران

اجرای عایق رطوبتی بام ساختمان در تهرانپارس استان تهران

نمایندگی عایق پویان کد ۲۰۲۲ انجام پروژه های اجرای ایزوگام در تمام نقاط تهران توسط نصاب حرفه ای انجام می شود. تصویری که مشاهده می کنید نمونه کار اجرای ایزوگام عایق رطوبتی بام گستر در سطح پشت بام می باشد. توسط نمایندگی عایق پویان انجام شده است. ایزوگام استفاده بر روی سطح بام از نوع برند بام گستر دلیجان بوده و در صورتی که به صورت استاندارد توسط نصاب با سابقه نصب شود دارای ماندگاری بسیار بالایی خواهد بود. در صورت خرید و نصب ایزوگام بام گستر توسط نمایندگی عایق پویان از ضمانت نامه ۱۰ ساله و بیمه نامه ۵ ساله ایران برخوردار شوید.

می توانید در هر جای تهران که هستید بام ما تماس بگیرید و در مورد خرید و نصب ایزوگام اطلاعات کامل تری دریافت نمایید. مشاوره و بازدید از محل رایگان می باشد.

نصب ایزوگام در شهران تهران

اجرای ایزوگام دلیجان در شهران استان تهران

تصویری که مشاهده می کنید نمونه کار نصب و اجرای ایزوگام بام گستر دلیجان در منطقه شهران استان تهران می باشد که توسط نصاب حرفه ای نمایندگی عایق پویان انجام شده است. مساحت سطح پشت بام عایق کاری شده به متراژ ۲۸۰ متر بوده که با توجه به اصول نصب تمامی سطوح به صورت کامل با ایزوگام پوشش داده است. در این نمونه کار رول های ایزوگام بر روی سطح به اندازه ی مورد نظر رو هم قرار گرفته شده اند تا از وجود درز بین ایزوگام ها جلوگیری شود و از این جهت ماندگاری ایزوگام و عایق بیشتر خواهد شد.

اجرای ایزوگام دلیجان در انواع مختلف و فروش ایزوگام توسط نمایندگی عایق پویان در سراسر تهران جهت دریافت اطلاعات بیشتر تماس بگیرید

نصب ایزوگام در کوهسار تهران

 

نصب ایزوگام بام گستر دلیجان در کوهسار تهران

اجرای ایزوگام در پشت بام ساختمان واقع در کوهسار تهران که توسط نمایندگی عایق پویان انجام شده است. در نمونه کاری که مشاهده می کنید ایزوگام به صورت حرفه ای و طبق استاندارد بین المللی بر روی بام منزل نصب شده است. متراژ سطح ۲۰۰ متر می باشد و همانطور که مشاهده می کنید دیوار های کناری به صورت کامل با ایزوگام دلیجان پوشش داده شده اند تا از نفوذ نم و رطوبت به سطح ساختمان جلوگیری شود.

جهت دریافت اطلاعات بیشتر و نصب ایزوگام در تمام نقاط تهران با کارشناسان ما تماس بگیرید و از مشاوره و بازدید رایگان بهره مند شوید.

نصب ایزوگام در دولت آباد تهران

 

نصب ایزوگام سپهر گستر در دولت آباد تهران

نمونه کاری که مشاهده می کنید مربوط به اجرای ایزوگام سپهر گستر دلیجان در دولت آباد تهران می باشد. کار نصب توسط نصاب حرفه ای نمایندگی عایق پویان انجام شده است متراژ سطح عایق کاری شده پشت بام ۳۰۰ متر است که به صورت کامل تمامی استاندارد های نصب اجرا شده اند.

جهت دریافت اطلاعات بیشتر و دریافت خدمات نصب, اجرا, خرید انواع ایزوگام دلیجان با نمایندگی عایق پویان تماس بگیرید. مشاوره و بازدید رایگان می باشد.

اجرای ایزوگام باغ فیض تهران

اجرای عایق رطوبتی در باغ فیض شمال غرب تهران

تصویر بالا مربوط به نمونه کار نصب ایزوگام بام گستر دلیجان در شمال غرب تهران می باشد. متراژ سطح عایق کاری شده ۲۱۰ متر بوده که توسط نصاب حرفه ای به صورت کامل عایق کاری شده است. ایزوگام اجرا شده از نوع برند درجه یک بام گستر دلیجان و دارای پوشش آلومینیومی است تا در برابر تابش مستقیم نور خورشید در بام خانه از مقاومت بالایی داشته باشد. استاندارد های نصب به صورت کامل رعایت شده است.

جهت دریافت اطلاعات بیشتر از نوع ایزوگام و بازدید از محل جهت اطلاع از قیمت می توانید در هر جای تهران که هستید با نمایندگی عایق پویان تماس بگیرید و یا به صورت حضوری مراجعه کنید. محصولات نمایندگی عایق پویان دارای ضمانت نامه ۱۰ ساله و بیمه نامه معتبر ۵ ساله می باشند.

اجرای ایزوگام در یوسف آباد تهران

اجرای ایزوگام در یوسف آباد تهران

در تصویر بالا نصب ایزوگام برند سپهر گستر دلیجان را مشاهده می کنید. ایزوگام سپهر گستر دلیجان بر روی بام منزل در یوسف آباد تهران اجرا شده است. سطحی که قسمتی از آن را در تصویر مشاهده می کنید به متراژ ۲۹۰ می باشد که ایزوگام به صورت استاندارد بر روی آن اجرا شده است. همچنین جهت جلوگیری از ورود رطوبت ایزوگام ها تا بخشی از دیوار های کناری را پوشش داده اند.

شما می توانید جهت خرید و نصب انواع ایزوگام با نمایندگی عایق پویان تماس بگیرید و از بازدید و مشاوره رایگان برخوردار شوید.

ایزوگام در در بند تهران

اجرای ایزوگام دربند تهران

ایزوگام در در بند تهران

نصب ایزوگام بام گستر دلیجام در دربند تهران

نمونه کار نمایندگی عایق پویان که مشاهده می کنید نصب ایزوگام بر روی پشت بام در محله دربند تهران با بالاترین کیفیت توسط نیروهای مجرب و آموزش دیده انجام شده است. متراژ سطخ ۲۵۰ متر بوده و از نوع بهترین ایزوگام بام گستر دلیجان پوشیده شده است این ایزوگام از ضمانت نامه کتبی ۱۰ ساله و بیمه نامه ۵ ساله معتبر ایران برخوردار است. این عایق به دلیل داشتن لایه آلومینیوم بر روی سطح آن دارای مقاومت بسیار بالای در برابر نور شدید آفتاب می باشد.

شما نیز می توانید در هر جای تهران که هستید جهت مشاوره و بازدید رایگان با ما تماس بگیرید.

نصب ایزوگام دانشکده

نصب ایزوگام دانشکده تهران

نصب ایزوگام دانشکده

 

نصب ایزوگام دانشکده دندانپزشکی تهران

تصویری از نمونه کاری که می بینید مربوط به اجرای عایق رطوبتی در دانشکده دندانپزشکی تهران می باشد سطح پوشش داده شده با ایزوگام به متراژ ۵۰۰ متر می باشد. همانطور که مشاهده می کنید ایزوگام نصب شده در پشت بام دانشکده دندانپزشکی تهران از نوع سپهر گستر دلیجان بوده و دارای پوشش آلومینیوم است. وجود لایه آلومینیوم بر روی ایزوگام نصب شده, عایق رطوبتی را در برابر نور شدید خورشید مقاوم می کند.

جهت دریافت اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید.