logo-3

با عایق پویان آشنا شوید

در سال 1384 با سالها تجربه کاری تصمیم گرفتیم کارمون رو به صورت مستقل شروع کنیم. با مقدار پس اندازی که داشتیم یک مغازه اجاره کردیم و کمی جنس هم از بازار خریدیم تا کارمون رو به لطف خدا شروع کنیم. البته از اونجایی که این یک شغل پدری بود، ما همه تخصص های لازمه رو از نوجوانی یاد گرفته بودیم. و انجام این مراحل تا حدودی برای ما واضح و مشخص بود.
در ابتدا فقط 2 نیروی کار داشتیم و فقط خدمات رو به بخشی از تهران ارائه می دادیم. بعد ازمدت کوتاهی وقتی کارمون بهتر شد تصمیم گرفتیم مجوز هم داریافت کنیم، مثل هر کسب و کار دیگه ای در ابتدا با انجام کمی تبلیغات تونستیم مشتری جذب کنیم، به لطف خدا رفته رفته میزان اعتبار ما به دلیل وجود خدمات حرفه ای، بیشتر شد و شاید حتی به چند سال هم نرسید که چند نیروی دیگر هم استخدام کردیم وبه دلیل رضایت مشتریان و معرفی مشتریان بیشتر، حتی در اکثر مواقع بدون تبلیغ هم مشتریان زیادی داشتیم، و دلیل این رشد بیشتر به دلیل داشتن سابقه ای بود که در نوجوانی از پدر یاد گرفته بودیم.
در حال حاضر ما با نام ایزوگام 2022 فروش انواع ایزوگام های دلیجان، پشم شیشه ایران … را انجام می دهیم و همچنین خدماتی مانند نصب و تعمیر ایزوگام را در سراسر تهران ارائه می دهیم به لطف خداوند و رضایت مشتریان در حال حاضر دارای 8 نیروی کار مجرب می باشیم. میزان اعتماد و اطمینان ما از خدمات به قدری است که پس از انجام آن، ضمانت نامه کتبی هم از سمت ما داده می شود. امید است با افرایش تعداد مشتریان بیشتر و رضایت آن ها خدمات بیشتری را در سطح تهران انجام داده و بتوانیم نیروهای بیشتری را جذب نماییم.