نصب ایزوگام بام گستر دلیجان در تهران

اطلاعات Project

  • موضوع

    1

نصب ایزوگام بام گستر

نصب ایزوگام بام گستر دلیجان در محله پونک تهران

نمونه کاری که از نصب ایزوگام مشاهده می کنید مربوط به نمایندگی نصب و اجرای ایزوگام عایق پویان در استان تهران می باشد. سقف بام ساختمان به مساحت ۲۲۰ متر به صورت کامل با رعایت اصول عایق کاری کاملا با ایزوگام بام گستر دلیجان ثبت ۱۱۷ پوشیده شده است. وجود لایه ای از آلومینیوم ( لایه فویلدار ) در سطح عایق سبب شده تا در برابر تابش شدید آفتاب و عوامل بد جوی مقاومت بسیار بالایی دشته باشد. و در نهایت سبب طولانی شدن عمر و عدم فرسایش عایق رطوبتی می شود.

انواع ایزوگام ها با توجه به نوع کاربردشان مختلف می باشد. و بسته به نوع مواد اولیه در ترکیب آنها و مقدار قیر خالص دارای قیمت های متفاوتی بوده بهترین نوع ایزوگام بام گستر دلیجام است که دارای مواد اولیه با کیفیت عالی و درصد قیر خالص بالایی بوده که سبب دوام و ماندگاری این محصول تا سالها می شود.

شما نیز می توانید جهت خرید, اجرا و نصب ایزوگام با نمایندگی عایق پویان تماس بگیرید تمامی محصولات دارای ضمانت نامه کتبی ۱۰ ساله و بیمه نامه ۵ ساله بوده و همچنین گروه نصاب در سطح تهران آماده ارائه خدمات نصب و اجرای انواع عایق های رطوبتی در سریع ترین زمان با قیمت مناسب به مشتریان عزیز می باشند. جهت دریافت مشاوره و بازدید رایگان با ما در ارتباط باشید.