نصب ایزوگام روی ایزوگام قبلی

نصب ایزوگام

نصب ایزوگام دارای اصول و قواعد خاصی است که در صورت عدم رعایت آن می تواند باعث نفوذ رطوبت در ایزوگام شود. در ادامه طریقه نصب ایزوگام را برای شما عنوان خواهیم کرد تا با رعایت آن تا مدت های طولانی از ایزوگام خود استفاده کنید.

ابتدا زیر کار را کامل جارو کرده و با استفاده از آب آن را بشویید تا آلودگی ها و گرد و غبار از روی آن برداشته شود.

سپس مشکلات زیرکار را از بین ببرید. به عنوان مثال در صورت هر گونه ترک در سیمان آن را ترمیم کنید.

در صورتی که زیرکار قابل ترمیم نبود یک لایه پرایمر یا قیر بر روی آن بزنید تا ایزوگام به خوبی به سطح بچسبد.

پیش از خرید و اجرای ایزوگام ابعاد آن را به صورت اصولی اندازه گیری کنید. دقت داشته باشید که باید گوشه های کار را کامل در نظر بگیرید.

با استفاده از کاتر می توانید اطراف کار را برش بزنید.

در این مرحله زیرکاری کار انجام شده است و نصب ایزوگام شروع می شود.

پس از این که به خوبی زیرکار را آماده کردید با استفاده از مشعل از گوشه کار فرایند اجرا را آغاز نمایید.

قسمتی که باید حرارت ببیند با استفاده از یک لایه پلاستیک پوشانده شده است. برخی از این پلاستیک ها با استفاده از حرارت آب می شوند ولی در صورت مقاومت می توانید پلاستیک را از روی کار جدا کنید.

پس از این که تمامی سطح با عایق پوشانده شد، با استفاده از پیچ مخصوص لبه های کار را محکم کنید.

در این حالت فرایند نصب ایزوگام به پایان رسیده است. نتیجه اجرای ایزوگام تعیین کننده کیفیت آن می باشد. به همین دلیل باید دقت نمایید که ایزوگام ها با یکدیگر همپوشانی داشته باشند.

در صورتی که به دنبال یک اجرا کار حرفه ای و متخصص هستید، از طریق راه های ارتباطی درج شده در سایت با ایزوگام 2022 تماس بگیرید تا از خدمات این شرکت بهره مند شوید.

چگونه عایق رطوبتی را نصب می کنید؟

مرحله 1: چسبندگی سطح را بررسی کنید. …
مرحله 2: محل کار را تمیز کنید. …
مرحله 3: قطعات گوشه را اعمال کنید. …
مرحله 4: برای گوشه ها و لبه ها نوار چسب بزنید. …
مرحله 5: اتصالات لوله کشی ضد آب. …
مرحله 6: غشا را روی دیوارها بمالید. …
مرحله 7: تصحیح و تکمیل. …
مرحله 8: غشای کف را برای آب بندی حمام اعمال کنید.

 

علت استفاده از ایزوگام

امروزه با توجه به افزایش قیمت مصالح ساختمانی، مهندسین برای جلوگیری از ورود آسیب به سازه ها و مصالح ساختمانی پس از اتمام ساخت پشت بام را با استفاده از ایزوگام می پوشانند. در واقع نصب ایزوگام عایقی بر روی پشت بام بوده و از نفوذ آب جلوگیری می کند.

اجرای ایزوگام سطح پشت بام شما را صاف و یکدست می کند و از آن جا که دارای خاصیت آنتی باکتریال می باشد، از تجمع حشرات و آفات در پشت بام جلوگیری خواهد کرد.

ویژگی و مزایای استفاده از ایزوگام

ایزوگام محصولی تولید شده از فرآورده های نفتی است که همچون عایقی بر روی پشت بام، استخر، دیوارها، پی و ... عمل کرده و اجازه نفوذ آب به سطح زیرین خود را نمی دهد.

ایزوگام ها انعطاف پذیری بسیار بالایی دارد و در برابر حرارت های بالا نرم شده و نصب آن را راحت و سریع می کند.

نصب-ایزوگام

بنر-تماس-باما

این محصول کاملا استاندارد تولید شده و در طراحی آن تمامی جوانب بهداشتی رعایت شده است. تمامی ایزوگام های باکیفیت دارای گواهی استاندارد و وزارت بهداشت می باشند.

چسبندگی بسیار بالای ایزوگام به شما کمک می کند که تا مدت های طولانی این محصول بر روی سطح ماندگاری داشته باشد.

ایزوگام ها سطح را کاملا یکدست کرده و پیوندی عالی را با یکدیگر ایجاد خواهد کرد.

استفاده از ایزوگام ها نیاز به برف روبی ندارد و در برابر ضربه و فشار مقاومت بسیار بالایی از خود نشان می دهد.

قیمت ایزوگام ها در مقایسه با سایر عایق ها قیمت مناسب و مقرون به صرفه ای دارد و به راحتی قابل اجرا می باشد.

 


برای خواندن مطالب درمورد قیمت رول ایزوگام میتوانید:

 

جهت اجرا و نصب ایزوگام روی ایزوگام قبلی که شامل کندن ایزوگام کهنه می باشد, مواردی را باید رعایت کنید. ایزوگام کهنه و قدیمی که بعد از 10 سال ممکن است شامل عواملی مانند ترک خوردگی , باد کردگی , جمع شدگی , پارگی و به طور کلی تخریب شود. بنابراین نیاز به ترمیم و یا در مواردی نیاز به نصب مجدد بر روی ایزوگام قبلی یا نصب جدید می باشد که در این صورت می توانید به نمایندگی عایق پویان در تهران مراجعه نمایید و از مشاوره و بازدید رایگان برخوردار شوید.

 

اجرای ایزوگام روی ایزوگام قبلی و کهنه

جهت اجرا و نصب ایزوگام بر روی ایزوگام قبلی بهتر است مراحل زیر به صورت کامل انجام شود تا نتیجه مطلوب دریافت گردد.

 

1- زدودن گردوخاک از روی ایزوگام کهنه و قدیمی

توجه داشته باشید که پس از گذشت مدت زیادی از نصب حتما گردو غبار بر روی سطح و روزنه های عایق نفوذ کرده است. بنابراین حتما باید با استفاده از آب و جاروی سخت به صورت کامل شسته و خاک ها از سطح و روزنه ها زدوده شود. در کل هر نوع موادی که مانع از تماس مستقیم ایزوگام جدید بر روی ایزوگام قدیمی می شود کامل برداشته شود.

 

2- بررسی و جدا کردن لایه های کهنه و غیر قابل تعمیر

ایزوگام ها معمولا به مدت 10 سال عمر مفید داشته و بعد از آن بهتر است بازسازی و تعمیر شوند. از آنجا که عایق ها به صورت رول در کنار هم بر روی سطح نصب می شوند بنابراین باید بررسی شود در صورت خراب بودن قسمت مربوطه از سطح جدا شود.

 

 3- پر کردن فرو رفتگی و ترک ها

در صورتی که بر روی سطح ایزوگام ترکها و فرو رفتگی هایی ایجاد شده باشد حتما باید توسط قیر کامل پر شده و با سطح یک دست شود.

 

4- چسباندن مجدد ایزوگام

در برخی موارد با گذشت زمان و تحت عوامل جوی لایه های ایزوگام از سطح جدا شده که باید دوباره با استفاده از حرارت چسبانده شوند.

بنر-تماس-باما

کندن ایزوگام کهنه و خراب

اگر نیاز به کندن ایزوگام کهنه و خراب باشد بهتر است که حتما این کار را با استفاده از حرارت بر روی سطح مورد نظر انجام دهیم بعد از ذوب شدن قیر به راحتی لایه های قدیمی را جدا کرده و با استفاده از خمیر پرایمر سطح را برای ایجاد ایزوگام جدید آماده شود.

جهت انجام خدمات ایزوگام به صورت تضمینی و معتبر می توانید به نمایندگی نصب ایزوگام و خرید ایزوگام به نمایندگی فروش ایزوگام در تهران مراجعه نمایید. عایق پویان دارای نصاب حرفه ای و دارای سالها سابقه کاری می باشد در هر جای تهران که هستید می توانید تماس بگیرید و از مشاوره و بازدید رایگان ما برخودار شوید.

 

 

5- بررسی برآمدگی ها

اگر سطح دارای برآمدگی هایی باشد که ناشی از نصب غیر استاندارد نصاب قبلی بوده حتما باید کنده شده و دوباره با استفاده از قیر با سطح یک دست شود.

 

6- بادکردگی

در صورتی که سطح عایق دارای باد کردگی باشد حتما باید توسط کاتر به صورت ضبدری برش داده شده و سپس با نفوذ حرارت زیاد لایه هایی که باز شده اند دوباره چسبانده شوند.

 

7- خشک کردن سطح

پس از شستن و زدودن مواد اضافی از روی سطح در پایان کار سطح را به صورت کامل خشک کنید تا وجود رطوبت و آب مانع از روند کار نشود.

آیا بتن ضد آب است ؟

از بتن در جاهای حساس نمیتوان به عنوان عایق رطوبتی استفاده کرد مگر اینکه با یک سری تمهیدات و استفاده از مواد افزودنی مثل میکرو سیلیس آن را آب بند کرد .

نصب ایزوگام استخر

ایزوگام ها در بسیاری از ساختمان و آپارتمان ها مورد استفاده قرار می گیرند. نصب ایزوگام استخر یکی از کاربردهای عایق های رطوبتی بوده که بسیار رایج می باشد و جهت آب بندی انواع استخر های کشاورزی , صنعتی , پرورشی ماهی ... مورد استفاده قرار می گیرد. در عایق کاری می توان عایق پلیمری استخر به کار برد. آب بندی استخر با ایزوگام که نسبت به روش های دیگر راحت تر و دوام تر در نتیجه از نظر وقت و هزینه به صرفه تر می باشد. در صورت ایجاد مشکل یا شکافت بر روی استخر که بر اثر فرسودگی یا ضربه ایجاد می شود می توان به راحتی تعمیر ایزوگام استخر را برای بخش مربوطه انجام داد.

نصب ایزوگام استخر تهران

نحوه عایق کاری استخر

پس از ایجاد استخر و سیمان کاری بر روی سطح بیرونی استخر جهت مقاومت در برابر نفوذ آب می توان کار عایق بندی استخر سیمانی را انجام داد. نحوه عایق کاری استخر به این صورت می باشد که مساحت سطح مورد نظر محاسبه می شود سپس بعد از خرید ایزوگام کار اجرا و عایق کاری استخر توسط نصاب انجام می شود. رول های ایزوگام بر روی سطح با فرایند گرم کردن و ذوب شدن بر روی سطح چسبیده و مانع از عبور رطوبت و جلوگیری از هدر رفتن آب می شود. همچنین استخر را در برابر آب و هوای بسیار سرد و یا گرم بسیار مقاوم می کند. انتخاب نوع ایزوگام با توجه به نوع کاربرد متفاوت بوده و شما نیز می توانید از نمایندگی فروش ایزوگام عایق پویان جهت مشاوره رایگان کمک بگیرد. همچنین جهت اجرای ایزوگام بر روی انواع سطوح از ساختمان می توانید با ما در ارتباط باشید تمامی خدمات نصب توسط نصابان حرفه ای و آموزش دیده مجرب انجام می شود.

بهترین عایق ایزوگام را می توانید با خیالی آسوده از نمایندگی ایزوگام عایق پویان در تهران تهیه کنید تمامی محصولات ایزوگام دارای ضمانت نامه 10 ساله کتبی و بیمه نامه 5 ساله می شود که با قیمت بسیار مناسب نصب و اجرا می شود.

 

قیمت ایزوگام استخر

جهت اجرای ایزوگام برای استخر منزل , محل کار , مجتمع ها , داخل ساختمان , زمین های کشاورزی , پرورش ماهی ... ابتدا باید نوع ایزوگام را انتخاب نمایید. قیمت ایزوگام استخر با توجه به نوع آن و تنوع بسیاری که در بازار وجود دارد متفاوت بوده اما جهت تهیه عایق های رطوبتی در تهران و دریافت قیمت به روز انواع ایزوگام استخر می توانید با عایق پویان تماس گرفته و از مشاوره و بازدید رایگان ما بهره مند شوید و هم از بهترین نوع ایزوگام استخر اطلاعات کسب کنید. داشتن سابقه کاری درخشان در کنار پرسنل آموزش دیده و حرفه ای دلیل بر جلب رضایت مشتری شده است. عایق پویان دارای سالها سابقه کاری درخشان در تمام نقاط تهران

نصب ایزوگام ساختمان

نصب ایزوگام ساختمان در تمام نقاط تهران به صورت پروژه ای با استفاده از ایزوگام های ساختمانی با کیفیت عالی و درجه یک دارای ضمانت نامه و بیمه نامه معتبر که توسط نصابان حرفه ای در نمایندگی عایق پویان انجام می شود. نصب انواع ایزوگام ساده و فویلدار در برند نوع دلیجان جهت ساختمان توسط متخصصین و نصابان مجرب جهت دریافت اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان تماس بگیرید.

نصب ایزوگام ساختمان با کیفیت درجه یک

در نصب ایزوگام ساختمان بهتر است از بهترین نوع ایزوگام با برند معتبر استفاده شود. همانطور که می دانید کاربرد ایزوگام های درجه یک در قسمت های مختلف ساختمان نتیجه مطلوب تری دارد. عایق های زطوبتی که از مواد اولیه با کیفیت بالا ساخته شده اند و همچنین دارای چسبندگی بسیار بالا هستند طول عمر بیشتری داشته و دیرتر نیاز به تعمیر یا نصب مجدد دارند.

با توجه به این که ایزوگام ها در انواع مختلفی تولید و روانه بازار شده اند برای هر قسمتی از ساختمان باید نوع مناسب آن را استفاده کرد جهت بررسی این امر حتما باید از یک فرد با تجرب و کارشناس مربوطه کمک بخواهید.

نصب ایزوگام ساختمان

اجرای عایق رطوبتی ساختمان طبق استاندارد

ابتدا در نظر داشته باشید که عایق رطوبتی مناسب را جهت ساختمان انتخاب نمایید. ایزوگام هایی که از کیفیت استانداردی برخوردار باشند سبب افزایش مقاومت و استحکام ساختمان در مدت طولانی خواهند شد. جهت نصب ایزوگام ساختمان مواردی مورد نیاز است که حتما باید رعایت شود تا نصب ایزوگام طبق اصول و استاندارد انجام شود.

جهت اجرای ایزوگام ساختمان طبق استاندارد ها حتما باید از فرد مجرب و متخصص این کار کمک بخواهید زیرا  گرچه ایزوگام از نوع بهترین و با کیفیت عالی باشد اما اگر به درستی بر روی ساختمان اجرا نشود بعد از مدت کوتاهی خراب شده و در نتیجه سبب ورود نم یا رطوبت و تخریب ساختمان خواهد شد که هزینه دوبرابر می شود.

هزینه ایزوگام ساختمان

در هنگام بررسی قیمت و هزینه نصب ایزوگام ساختمان بهترین روش بازدید از مکان توسط کارشناس مجرب از نمایندگی معتبر ایزوگام می باشد. برای بررسی قیمت نصب ایزوگام ساختمان کارشناس با توجه به مواردی مانند نیاز به زیرسازی , نوع ایزوگام , متراژ , نوع سطح ... قیمت نهایی را تعیین می کند. برخی موارد مانند نوع ایزوگام به خواست مشتری متغییر است و مشتری می تواند هر نوع عایق رطوبتی را با هر قیمتی انتخاب نماید. از این رو قیمت ایزوگام بر روی قیمت نهایی تاثیرگذار است. جهت دریافت اطلاعات درمورد خرید ایزوگام با کیفیت خوب کلیک کنید.

اگر نیاز به نصب ایزوگام در قسمتی از ساختمان دارید می توانید با مشاوران و متخصصین نمایندگی عایق پویان صحبت کنید و اطلاعات رایگان دریافت نمایید.

نصب ایزوگام ساختمان در تهران

نمایندگی عایق پویان دارای متخصص و نصابان حرفه ای جهت نصب و اجرای ایزوگام های رطوبتی ساختمان در تمام نقاط تهران می باشد. در هرجای غرب , شرق , شمال و جنوب تهران که هستید می توانید با ما در ارتباط باشید و جهت نصب عایق رطوبتی در بخش های مختلف ساختمان در تمام مناطق تهران اقدام نمایید. و همچنین مشاوره رایگان دریافت نمایید. عایق پویان نماینده فروش ایزوگام دلیجان و نمایندگی نصب ایزوگام های دلیجان با ضمانت نامه کتبی 10 ساله و بیمه نامه معتبر ایران 5 ساله می باشد.

نصب ایزوگام روی دیوار

نصب ایزوگام روی دیوار با بهترین کیفیت و تضمینی توسط اکیپ مجرب نصاب انواع ایزوگام های دلیجان در نمایندگی عایق پویان تهران انجام می شود. شما نیز می توانید جهت نصب ایزوگام روی دیوار در انواع فویلدار و ساده بدون داربست , اطلاع از قیمت نصب ایزوگام دیوار با ما در ارتباط باشید از مشاوره و بازدید رایگان ما بهره مند شوید. تیم متخصص و آموزش دیده عایق پویان دارای سالها سابقه کاری در تمام نقاط تهران در سریع ترین زمان در خدمت شما خواهند بود. با توجه به این که عایق های رطوبتی در انواع مختلفی تولید شده اند ما بهترین نوع ایزوگام را به شما معرفی کرده و اطلاعات دقیقی را از انواع ایزوگام ها در اختیار شما قرار می دهیم. عایق پویان نمایندگی فروش ایزوگام در سراسر تهران می باشد.

عایق های رطوبتی جهت محافظت از ساختمان ها در برابر گرما , سرما , آب , رطوبت ... به کار برده می شوند. عواملی جوی نامساعد و یا وجود رطوبت در قسمت های مختلف باعث می شود ساختمان ها سریع تر تخریب شوند. از ایزوگام ها به عنوان لایه حفاظتی در بخش های مختلف ساختمان بسیار مورد استفاده قرار می گیرد. تا با گذشت سالهای بسیار زیاد از پوسیدگی و تخریب جلوگیری شود.

نصب ایزوگام بر روی دیوار

روش نصب ایزوگام دیوار

نصب عایق های رطوبتی در دو روش نصب ایزوگام روی دیوار بدون داربست و نصب ایزوگام دیوار با داربست انجام می شود. بعد از انتخاب بهترین ایزوگام برای دیوار حال نوبت به اجرای آن می شود. روش نصب ایزوگام روی دیوارهای که ارتفاع بیش از 3 متر را دارند ابتدا به اندازه ارتفاع دیوار داربست نصب می کنیم. بعد اطمینان از ایمن بودن داربست به تعداد طبقات ساختمان و مساحت بر روی آن تخته قرار گرفته می شود تا بتوان به راحتی بر روی آن ایستاده و کار اجرا را انجام داد. حال رول های ایزوگام را بر روی پشت بام انتقال می دهیم روش نصب از بالا به پایین می باشد بنابراین رول را باز کرده از بالای پشت بام به اندازه نیم متر به سمت داخل نگه داشته و بقیه به سمت پایین دیوار کشیده شود. سپس نیروهای نصاب که بر روی تخته های هر طبقه حضور دارند ایزوگام را با استفاده از مشعل به خوبی حرارت داده تا ذوب شده و به دیوار بچسبد. در نتیجه کار سریع تر و بهتر انجام میشود.

بعد از چسباندن یک رول نوبت به رول بعدی می شود که در کنار قرار می گیرد و به اندازه 10 سانتی متر از کنار روی ایزوگام نصب شده قرار می گیرد. تا کاملا سطح دیوار پوشیده شده و از ورود نم یا آب جلوگیری شود. لبه کناری را با حرارت ملایم بر روی ایزوگام اجرا شده قرار می دهیم و برای چسبیدن از کمچه نیز استفاده می کنیم.

معمولا برای اجرای ایزوگام بر روی دیوار از مدل فویلدار یا طرح دار استفاده می شود تا هم از زیبایی برخوردار بوده و هم در برابر تابش مستقیم نور خورشید مقاومت باشد. جهت اطلاع از قیمت نصب ایزوگام یا خرید ایزوگام کلیک کنید.

مزایای نصب ایزوگام فویلدار و طرحدار دیوار

  • مقاومت در برابر نور خورشید و شرایط بد جوی
  • جلوگیری از تخریب و پوسیدگی دیوار
  • ایجاد نمای زیبای دیوار ساختمان
  • جلوگیری از هدر رفتن انرژی و خروج گرما , سرما
  • عایق صدا

هزینه نصب ایزوگام

هزینه نصب ایزوگام شاید در ابتدا برای شما گران به نظر برسد، ولی از آن جا که این محصول به خوبی می توانید کیفیت و عمر سازه های شما را تضمین کند، بسیار مناسب و مقرون به صرفه می باشد.

نحوه اجرا و نصب ایزوگام ها به اندازه کیفیت و ایمنی ایزوگام ها اهمیت دارد. به همین دلیل باید در هنگام اجرای ایزوگام ها هزینه بیشتری کرده و این فرایند را به استادکاران باتجربه و حرفه ای بسپارید.

هزینه نصب ایزوگام به عوامل متعددی بستگی دارد. از جمله مهم ترین عوامل تاثیر گذار بر روی قیمت نصب ایزوگام می توان به برند ایزوگام، متراژ بام، زیرساز کار، دستمزد استادکار و ... اشاره کرد.

شرکت 2022 یکی از مجریان بسیار متخصص هستند که کیفیت خدمات نصب ایزوگام در این شرکت بسیار مناسب می باشد. این شرکت از بهترین برند ایزوگام برای پوشش دهی سقف ساختمان شما استفاده می کند و با اجرای اصولی و استاندارد عمر مصالح ساختمانی شما را افزایش خواهد داد. جهت درخواست خدمات نصب با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

 

 

 


برای خواندن مطالب درمورد ایزوگام کار میتوانید:

شرایط و تجهیزات لازم جهت نصب ایزوگام

برای نصب ایزوگام نیاز به ابزار و تجهیزات مختلفی است که به شرح زیر می باشد:

چراغ شعله پخش کن

تیغ موکت بری فلزی

دستکش نسوز برزنتی

تیغه لاستیکی دسته دار

کفش چرم ساق بلند

کفش کف صاف

ماله بند کشی

کمچه

فندک جرقه ای

گاز مایع

البته تنها داشتن ابزار و تجهیزات برای نصب ایزوگام کافی نیست و برای اجرای صحیح آن باید نکات زیر را مورد توجه قرار دهید:

یکی از مهم ترین نکاتی که در هنگام نصب ایزوگام باید مورد توجه قرار گیرد، شیب بندی پشت بام است. ایزوگام باید به گونه ای نصب شود که به سمت ناودان ها شیب داشته باشد تا آب از طریق آن ها خارج گردد.

نصب ایزوگام را باید در روزهای معمولی انجام دهید. روزهای برفی و بارانی برای این کار مناسب نیست.

سطح کار باید کاملا تمیز و خشک باشد و هیچ آلودگی و گرد و غباری بر روی آن وجود نداشته باشد.

باید در هنگام نصب رول بعدی ایزوگام به مبحث همپوشانی توجه کنید.

نکته پایانی

نصب ایزوگام باید توسط استادکاران متخصص انجام شود تا به خوبی تمامی سطح را پوشش داده و هیچ گونه نشت و ترک خوردگی در آن ایجاد نشود. اجرای ایزوگام دارای مراحل مختلفی است و نکات متعددی را باید رعایت کنید تا از کیفیت و ایمنی ایزوگام ها اطمینان حاصل نمایید.

استفاده از ایزوگام ها نیاز به برف روبی ندارد و در برابر ضربه و فشار مقاومت بسیار بالایی از خود نشان می دهد.
هزینه نصب ایزوگام شاید در ابتدا برای شما گران به نظر برسد، ولی از آن جا که این محصول به خوبی می توانید کیفیت و عمر سازه های شما را تضمین کند، بسیار مناسب و مقرون به صرفه می باشد.
اگر نیاز به کندن ایزوگام کهنه و خراب باشد بهتر است که حتما این کار را با استفاده از حرارت بر روی سطح مورد نظر انجام دهیم بعد از ذوب شدن قیر به راحتی لایه های قدیمی را جدا کرده و با استفاده از خمیر پرایمر سطح را برای ایجاد ایزوگام جدید آماده شود.

نوشتن نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.