نصب ایزوگام استخر تهران

نصب ایزوگام استخر

ایزوگام ها در بسیاری از ساختمان و آپارتمان ها مورد استفاده قرار می گیرند. نصب ایزوگام استخر یکی از کاربردهای عایق های رطوبتی بوده که بسیار رایج می باشد و جهت آب بندی انواع استخر های کشاورزی , صنعتی , پرورشی ماهی … مورد استفاده قرار می گیرد. در عایق کاری می توان عایق پلیمری استخر به کار برد. آب بندی استخر با ایزوگام که نسبت به روش های دیگر راحت تر و دوام تر در نتیجه از نظر وقت و هزینه به صرفه تر می باشد. در صورت ایجاد مشکل یا شکافت بر روی استخر که بر اثر فرسودگی یا ضربه ایجاد می شود می توان به راحتی تعمیر ایزوگام استخر را برای بخش مربوطه انجام داد.

 

نصب ایزوگام استخر تهران

 

نحوه عایق کاری استخر

پس از ایجاد استخر و سیمان کاری بر روی سطح بیرونی استخر جهت مقاومت در برابر نفوذ آب می توان کار عایق بندی استخر سیمانی را انجام داد. نحوه عایق کاری استخر به این صورت می باشد که مساحت سطح مورد نظر محاسبه می شود سپس بعد از خرید ایزوگام کار اجرا و عایق کاری استخر توسط نصاب انجام می شود. رول های ایزوگام بر روی سطح با فرایند گرم کردن و ذوب شدن بر روی سطح چسبیده و مانع از عبور رطوبت و جلوگیری از هدر رفتن آب می شود. همچنین استخر را در برابر آب و هوای بسیار سرد و یا گرم بسیار مقاوم می کند. انتخاب نوع ایزوگام با توجه به نوع کاربرد متفاوت بوده و شما نیز می توانید از نمایندگی فروش ایزوگام عایق پویان جهت مشاوره رایگان کمک بگیرد. همچنین جهت اجرای ایزوگام بر روی انواع سطوح از ساختمان می توانید با ما در ارتباط باشید تمامی خدمات نصب توسط نصابان حرفه ای و آموزش دیده مجرب انجام می شود.

بهترین عایق ایزوگام را می توانید با خیالی آسوده از نمایندگی ایزوگام عایق پویان در تهران تهیه کنید تمامی محصولات ایزوگام دارای ضمانت نامه ۱۰ ساله کتبی و بیمه نامه ۵ ساله می شود که با قیمت بسیار مناسب نصب و اجرا می شود.

 

قیمت ایزوگام استخر

جهت اجرای ایزوگام برای استخر منزل , محل کار , مجتمع ها , داخل ساختمان , زمین های کشاورزی , پرورش ماهی … ابتدا باید نوع ایزوگام را انتخاب نمایید. قیمت ایزوگام استخر با توجه به نوع آن و تنوع بسیاری که در بازار وجود دارد متفاوت بوده اما جهت تهیه عایق های رطوبتی در تهران و دریافت قیمت به روز انواع ایزوگام استخر می توانید با عایق پویان تماس گرفته و از مشاوره و بازدید رایگان ما بهره مند شوید و هم از بهترین نوع ایزوگام استخر اطلاعات کسب کنید. داشتن سابقه کاری درخشان در کنار پرسنل آموزش دیده و حرفه ای دلیل بر جلب رضایت مشتری شده است. عایق پویان دارای سالها سابقه کاری درخشان در تمام نقاط تهران

نوشتن نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *