logo-3

مراحل آماده سازی و نصب ایزوگام (پروژه ازگل)

مراحل آماده سازی و نصب ایزوگام از جمله مواردی است که اطلاع از آن موجب می شود مالکین واحدهای مسکونی ، اطلاعات بیشتری در این مورد داشته و با رعایت نکات لازم ، به افزایش طول عمر ایزوگام کمک کنند. 
لازم به ذکر است که مجموعه “عایق پویان” با توجه به تعهدی که نسبت به نصب با کیفیت و رضایتمندی مشتریان دارد ، پیش از آماده سازی و نصب ایزوگام ، مشاوره های لازم را در خصوص انتخاب بهترین نوع ایزوگام ارائه می دهد .

مراحل آماده سازی و نصب ایزوگام

مراحل آماده سازی و نصب ایزوگام را می توان به 2 بخش تقسیم کرد. ابتدا آماده سازی بستر و محل نصب و مرحله بعدی اجرای ایزوگام

آماده سازی پشت بام برای نصب ایزوگام 

1 . بررسی اولیه توسط کارشناس مربوطه و براورد میزان ایزوگام مورد نیاز ، نوع ایزوگام و نحوه انجام 
2. باز کردن کولرها و سایر تجهیزات نصب شده روی پشت بام 
3.  تمیز کردن سطح پشت بام: قبل از نصب ایزوگام، سطح پشت بام را باید به طور کامل تمیز کنید. جارو کردن ، چربی زدایی ، گرد و غبار و هر گونه آلودگی دیگری را باید از سطح زدود. این کار می‌تواند با استفاده از آب و مواد شوینده مناسب انجام شود . 
4 . بررسی و تعمیرات اولیه : ابتدا باید پشت بام را بررسی کنید و هر گونه خرابی یا نقص را تعمیر کرد . اطمینان حاصل کنید که سطح پشت بام صاف و سالم است و هیچ ترک‌ها یا سوراخ‌هایی در آن وجود ندارد .

 

مرحله نصب ایزوگام 

در این مرحله ایزوگام مورد نیاز و مورد تایید مالک با ارائه مستندات مربوطه از نظر اصالت برند ، به محل منتقل شده و توسط تیم نصابان ماهر “عایق پویان ” با رعایت بالاترین نکات کیفی نصب می شود . 
از آنجاییکه “عایق پویان ” نمایندگی رسمی ایزوگام در تهران است ، خدمات نصب ایزوگام با ارائه بیمه نامه 5 ساله و ضمانتنامه 10 ساله انجام می شود تا خیال مشتری از بابت کیفیت و دوام ایزوگام حداقل برای 10 سال آینده ، آسوده باشد. 

برای مشاوره ، اطلاع از قیمت ایزوگام و درخواست نصب ، باعایق پویان تماس بگیرید.

پویان

پویان هستم . کارشناس فروش شرکت عایق پویان که از سال 1380 در زمینه فروش و نصب ایزوگام فعالیت دارم .
ضمن نوشتن مطالب کاربردی برای سایت آماده پاسخگویی به سئوالات شما نیز هستم .

همه نوشته ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *