قیمت روز-ایزوگام-دلیجان-ایزوگام2022

قیمت روز ایزوگام دلیجان

شرکتهای ایزوگام ها در انواع مختلفی از محصولات را تولید و روانه بازار کرده اند. قیمت انواع ایزوگام با توجه به نوع و کیفیت آن متفاوت می باشد. جهت اطلاع از بهترین ایزوگام و دریافت قیمت روز ایزوگام دلیجان با نمایندگی عایق پویان تماس بگیرید. و بهترین ایزوگام را به طور مستقیم و با قیمت ایزوگام دلیجان از کارخانه دریافت نمایید.

اگر بخواهیم کمی در مورد ایزوگام دلیجان توضیح دهیم باید گفت که از مواد اولیه و درجه ۱ ساخته شده است و با رعایت استانداردهای روز دنیا ماندگاری بسیار بالاتری دارد. از این جهت از نظر هزینه و وقت به صرفه می باشد. امروزه بسیاری از شرکت ها در حال تولید انواع ایزوگام دلیجان می باشند  اگر ساکن تهران هستید می توانید از طریق قیمت ایزوگام در تهران اطلاعات مورد نیاز را دریافت نماید. به صورت کلی لیست قیمت ایزوگام ها با توجه به نوع آن متفاوت است. مانند: ایزوگام سپهر گستر دلیجان , ایزوگام بام گستر دلیجان , ایزوگام آرمان گستر دلیجان , ایزوگام جهان بام شرق , ایزوگام علا گستر دلیجان و ... به دلیل برخورداری از کیفیت بسیار بالا از محبوبیت زیادی برخوردار هستند. فروش و نصب این نوع ایزوگام ها در سطح بالایی قرار دارد. قیمت روز انواع ایزوگام دلیجان در زیر شرح داده شده است.

قیمت ایزوگام دلیجان

قیمت ایزوگام دلیجان چقدر است؟ قیمت این ایزوگام ها بر چه اساس محاسبه می گردد؟ انتخاب برند و نوع ایزوگام کار راحتی نیست. برای خرید ایزوگام ها باید موارد متعددی را مورد توجه قرار دهید. برای برآورد قیمت ایزوگام دلیجان باید تمامی مشخصات و ویژگی های این محصول را در نظر بگیرید. در بازار خرید و فروش شما با قیمت های مختلفی مواجه خواهید شد. دلیل این تفاوت قیمت کیفیت و نوع ایزوگام می باشد. برخی از شرکت های نامعتبر برای کاهش هزینه های تولید ایزوگام از مواد بی کیفیت استفاده می کنند. در این صورت کیفیت محصول افت پیدا کرده و قیمت آن نیز کاهش می یابد. به همین دلیل باید برای خرید ایزوگام ها باید به فروشگاه های مجاز مراجعه کنید.

قیمت روز ایزوگام سپهر گستر دلیجان

ایزوگام سپهر گستر دلیجان برای قسمت های مختلف ساختمان به کار برده می شود. قیمت روز ایزوگام سپهر گستر دلیجان با توجه به نوع فویلدار و پودری متفاوت است. در این نوع ایزوگام از قیر و الیاف درجه یک استفاده شده است.و یکی از بهترین نوع ایزوگام محسوب می شود. جهت دریافت قیمت روز ایزوگام دلیجان در تهران می توانید به نمایندگی مجاز در سطح تهران مراجعه کرده یا با ما تماس بگیرید.

قیمت روز ایزوگام بام گستر دلیجان 

ایزوگام بام گستر دلیجان نیز دارای کیفیت خوبی است. که از سال ۱۳۷۵ تولید کننده انواع ایزوگام بام گستر می باشد. شاید بتوان گفت یکی از پر فروش ترین نوع ایزوگام مروبط به بام گستر دلیجان است که علاوه بر قیمت مناسب از کیفیت بسیار خوبی برخوردار بوده که این مورد سبب اشتیاق بیشتر مشتریان به خرید ایزوگام از این نوع برند می باشد. قیمت روز ایزوگام بام گستر دلیجان در تهران با توجه به نوسانات قیمتها متفاوت است جهت اطلاع و مشاوره می توانید با ما تماس بگیرید.

قیمت روز-ایزوگام-دلیجان-ایزوگام2022

عوامل تاثیر گذار بر قیمت ایزوگام دلیجان ایزوگام دلیجان یکی از قدیمی ترین ایزوگام های موجود در بازار است که اگر نتوان آن را تنها ایزوگام معرفی کرد، با قطعیت می توان آن را یکی از سه شرکت برتر تولید کننده ایزوگام دانست. قیمت ایزوگام دلیجان تحت تاثیر عوامل بسیاری قرار دارد که در زیر به برخی از این موارد اشاره می کنیم:

 1. کیفیت و نوع قیر به کار رفته در تولید ایزوگام
 2. میزان کیفیت و ماندگاری ایزوگام
 3. میزان چسبندگی این محصول
 4. تیشو و تعداد لایه های آن
 5. جنس روکش موجود بر روی ایزوگام
 6. میزان استحکام و دوام ایزوگام
 7. فروش بی واسطه و درب کارخانه

با توجه به تمامی موارد بالا شما باید هزینه نصب را نیز به آن اضافه کنید. ایزوگام ۲۰۲۰ برای افرادی که ایزوگام های خود را همراه با نصب آن سفارش می دهند استثنی قابل شده و ایزوگام های خود را با قیمت مناسب تری به فروش می رساند. جهت اطلاع از قیمت ایزوگام دلیجان تنها کافیست با کارشناسان فروش ایزوگام ۲۰۲۲ تماس حاصل نمایید.

قیمت روز ایزوگام آرمان گستر دلیجان

این نوع ایزوگام نیز دارای دو نوع فویلدار و پودری می باشد که بسته به نوع مصرف می توان هر کدام از آن ها را انتخاب کرد. اما به طور کلی از نظر قیمت نوع فویلدار آن نسبت به پودری گرانتر می باشد.چرا که داشتن فویل روی سطح ایزوگام سبب می شود تا در برابر تابش مستقیم نور خورشید از مقاومت بیشتری برخوردار شود. جهت دریافت قیمت روز ایزوگام آرمان گستر دلیجان در تهران و قیمت ایزوگام اصل دلیجان عایق پویان مجری نصب و فروش انواع عایق رطوبتی تماس بگیرید.


برای خواندن مطالب درمورد نمایندگی فروش ایزوگام میتوانید:

لیست قیمت روز ایزوگام دلیجان

ایزوگام دلیجان نامی بسیار آشنا در بین تمامی افرادی است حتی آن هایی که با ایزوگام سر و کار ندارند. این ایزوگام ها کاملا استاندارد و باکیفیت است و عمر و ماندگاری بسیار بالایی دارد. لیست قیمت ایزوگام دلیجان تابع موارد مختلفی از جمله ابعاد و متراژ ایزوگام، حمل و نقل آن، طرح و نقشه، برند ایزوگام، نحوه تولید و ... می باشد. قیمت ایزوگام دلیجان با توجه یه نوسانات قیمت ارز  و قیر نهایت تا یک هفته اعتبار دارد و پس از آن شما می بایست لیست جدید را درخواست کنید. جهت دریافت لیست قیمت ایزوگام دلیجان از طریق شماره های درج شده در سایت با ایزوگام ۲۰۲۲ تماس بگیرید تا لیست قیمت برای شما ارسال گردد.

قیمت روز-ایزوگام-دلیجان-ایزوگام2022

قیمت روز ایزوگام حفاظ بام

ایزوگام حفاظ بام هم یکی از محصولات ضمانت داره دلیجان می باشد و از مرغوبیت بالایی برخوردار است. این نوع محصول دارای انواع پودری و فویلدار در مدل های ایزوگام حفاظ بام مدل T250-1مدل T250-2 ,  مدل T250 S , مدل LS400 ... تولید شده است. تنوع این محصول زیاد بوده و لیست قیمت های متفاوت می باشد جهت دریافت اطلاعات قیمت روز ایزوگام حفاظ بام در تهران با ما تماس بگیرید.

قیمت روز ایزوگام جهان بام شرق

شرکت تولید کننده ایزوگام جهان بام شرق دارای انواع متنوعی از محصولات را ارائه کرده است که می توانید با توجه به نوع استفاده هر کدام از آن ها را انتخاب کنید. جهت اطلاع از نوع ایزوگام و مشاوره مورد نیاز جهت انتخاب ایزوگام برای بخش های مختلف ساختمان خود می توانید با نمانیدگی عایق پویان تماس بگیرید. جهت دریافت قیمت روز ایزوگام جهان بام شرق با ما تماس بگیرید.

قیمت روز ایزوگام علا گستر دلیجان

ایزوگام علاگستر نیز نوع دیگری از ایزوگام بوده که از کیفیت مطلوبی برخوردار است. شما می توانید از این محصول در بخش های مختلف ساختمان خود استفاده نمایید. همچنین می توانید در مورد جزئیات محصول اطلاعات بیشتری را مشاوران ما دریافت نمایید و یا جهت خرید ایزوگام دلیجان و قیمت روز ایزوگام علا گستر دلیجان با نمایندگی فروش ایزوگام تماس بگیرید. تمامی محصولات ما دارای بیمه نامه و ضمانت نامه معتبر می باشند.

قیمت هر متر مربع ایزوگام در تهران

بعد از انتخاب نوع ایزوگام و اندازه گیری مساحت محل مورد نظر برای دریافت لیست قیمتها و هزینه نهایی ایزوگام مورد استفاده نیاز به دریافت قیمت هر متر مربع ایزوگام یا قیمت هر رول ایزوگام که هر رول شامل ۱۰ متر است, می باشد. قیمت هر متر مربع ایزوگام در تهران استان ها مختلف در حال حاضر از ۱۲۰۰۰ تومان شروع می شود. که قیمت ایزوگام درجه و یا دو لایه یک بیشتر می باشد. البته این رنج قیمتها دارای نوسانات زیادی است. شما می توانید ما در ارتباط باشید تا هم از مشاوره رایگان و هم از قیمتها اطلاعات کسب کنید.

قیمت روز ایزوگام شرق دلیجان

عایق پویان نمایندگی نصب ایزوگام در تهران مجری فروش و نصب و نمایندگی ایزوگام شرق دلیجان با قیمت ارزان و مناسب می باشد برای دریافت محصولات داشتن ضمانت نامه از اولویت بالایی برخوردا است. این امر در عایق پویان اجرا شده و ارائه بیمه نامه و ضمانت نامه در کنار نیروهای قوی و با سابقه در سطح تمام نقاط تهران آماده عقد قرارداد با شرکت ها و آپارتمان ها .. از جمله خدمات ما محسوب . جهت دریافت اطلاعات قیمت روز ایزوگام شرق دلیجان با ما تماس بگیرید.


برای خواندن مطالب درمورد قیمت رول ایزوگام میتوانید:

قیمت ایزوگام دلیجان حصار

ایزوگام حصار دلیجان دارای دو نوع فویلدار و پودری به عنوان عایق رطوبتی مناسب جهت پشت بام , آشپزخانه , سرویس بهداشتی ... می باشد. قیمت فویلدار نسبت به پودری بیشتر می باشد در نوع ایزوگام فویلدار از آلومینیوم استفاده شده است از این رو از مقاومت بیشتری در مقابل با گرما و تابش مستقیم نور خورشید برخوردار است. همچنین وجود فویل بر روی سطح عایق بر روی هزینه نهایی بی تاثیر نیست.

 

 

قیمت ایزوگام دلیجان با نصب / قیمت ایزوگام دلیجان بدون نصب

فرایند نصب ایزوگام شامل مراحل تماس با نمایندگی عایق پویان توسط مشتری و اعزام پرسنل جهت ارائه مشاوره و بازدید و اندازه گیری مکان مورد نظر که می تواند شامل بام , سرویس بهداشتی , پی ساختمان , دیوارها , آشپزخانه , حمام ... باشد. سپس بهترین نوع ایزوگام انتخاب شده و به طور مستقیم از کارخانه دریافت شده که با ارسال چندین یا ده ها نیروی مجرب به محل قرارداد در سریع ترین زمان گاهی در کمتر از نصف روز کار اجرا به اتمام می رسد. پس از اتمام کار ضمانت نامه ۱۰ ساله و بیمه نامه معتبر ۵ ساله به مشتری تحویل داده می شود.

نکته پایانی

ایزوگام دلیجان به جهت کیفیت بسیار بالا و داشتن گواهی استاندارد و وزارت بهداشت یکی از پرفروش ترین ایزوگام است. این ایزوگام مورد تایید تمامی مهندسین می باشد و از این رو طبیعی است که قیمت ایزوگام دلیجان در مقایسه با کیفیت و ساختار آن کاملا به صرفه باشد. بنابراین شما می توانید با خرید ایزوگام دلیجان اصل و درجه یک سلامت ساختمان خود را تضمین کنید. جهت اطلاع از شرایط خرید و قیمت ایزوگام دلیجان از طریق شماره های درج شده در سایت با ایزوگام ۲۰۲۲ تماس بگیرید.

قیمت روز-ایزوگام-دلیجان-ایزوگام2022

سوالات متداول

شرکتهای ایزوگام ها در انواع مختلفی از محصولات را تولید و روانه بازار کرده اند. قیمت انواع ایزوگام با توجه به نوع و کیفیت آن متفاوت می باشد. جهت اطلاع از بهترین ایزوگام و دریافت قیمت روز ایزوگام دلیجان با نمایندگی عایق پویان تماس بگیرید. و بهترین ایزوگام را به طور مستقیم و با قیمت ایزوگام دلیجان از کارخانه دریافت نمایید.
ایزوگام سپهر گستر دلیجان برای قسمت های مختلف ساختمان به کار برده می شود. قیمت روز ایزوگام سپهر گستر دلیجان با توجه به نوع فویلدار و پودری متفاوت است. در این نوع ایزوگام از قیر و الیاف درجه یک استفاده شده است.و یکی از بهترین نوع ایزوگام محسوب می شود. جهت دریافت قیمت روز ایزوگام دلیجان در تهران می توانید به نمایندگی مجاز در سطح تهران مراجعه کرده یا با ما تماس بگیرید.
2 نظر
 • نمایندگی نصب ایزوگام – نمایندگی فروش و نصب ایزوگام

  […] قیمت روز ایزوگام دلیجان لیست قیمت […]

 • نوشتن نظر

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *