logo-3

نمایندگی ایزوگام در منیریه با 10 سال ضمانت

منیریه منطقه‌ای تجاری و مسکونی است که از سمت شمال با میدان حر و میدان حسن‌آباد و از سمت جنوب با میدان منیریه هم‌مرز است. مغازه‌های عرضه‌کننده لباس و کالاهای ورزشی در خیابان ولیعصر قرار دارند و تعداد زیادی واحد تجاری و مسکونی نیز در این منطقه وجود دارد. عایق پویان نمایندگی ایزوگام در منیریه ، تعمیرات ، فروش و نصب ایزوگام در منیریه را بالاترین کیفیت انجام می دهد. 

عایق پویان نمایندگی فروش و نصب ایزوگام در منیریه

فروش ایزوگام ، نصب و اجرای ایزوگام ، تعمیرات ایزوگام و عایق بندی پشت بام ، موتورخانه و ساختمان ، توسط تکنسین های مجرب با بیش از 30 سال سابقه در عایق کاری انجام می شود .
* نصب و اجرای ایزوگام با 5 سال بیمه نامه معتبر
* نصب و اجرای ایزوگام با ضمانت نامه 10 ساله معتبر
* نمایندگی فروش ایزوگام تهران از تولیدکنندگان برتر ایزوگام در ایران

جهت اطلاع از قیمت فروش و نصب ایزوگام ، با ما تماس بگیرید.

نمایندگی فروش و نصب ایزوگام دلیجان در منیریه

عایق پویان ، نمایندگی نصب انواع ایزوگام در سطح استان تهران , آماده ارائه خدمات شامل: نصب ایزوگام حصار دلیجان , ایزوگام سپهر گستر دلیجان , ایزوگام بام گستر دلیجان , ایزوگام آرمان گستر دلیجان , ایزوگام حفاظ بام , ایزوگام جهان بام شرق , ایزوگام علا گستر دلیجان … در تهران می باشد . عرضه خدمات با قیمت مناسب به مدت کمتر از یک روز انجام می شود. جهت عقد قرارداد در انجام پروژه های کلی و جزئی با ما تماس بگیرید. 

عایق پویان ، نمایندگی ایزوگام در منیریه چه خدماتی ارائه می دهد :

1 . فروش ایزوگام در منیریه : نمایندگی ایزوگام در منیریه ، نمایندگی فروش و نصب ایزوگام ، این محصول را بصورت عمده و جزیی با قیمت کارخانه ، عرضه می کند .
2. مشاوره فنی: عایق پویان ، نمایندگی فروش ایزوگام ، مشتریان خود را در خصوص مشاوره فنی و پشتیبانی از محصولات یاری می‌کند. این شامل مشاوره در مورد انتخاب نوع مناسب ایزوگام برای هر نوع کاربرد و نیز راهنمایی در مورد نحوه نصب، نگهداری و تعمیر ایزوگام است.
3. خدمات پس از فروش: نمایندگی فروش ایزوگام مسئول ارائه خدمات پس از فروش به مشتریان خود است. این شامل پاسخگویی به سوالات و مشکلات فنی مشتریان، ارائه راه‌حل‌های مناسب برای مشکلات فنی و نیز ارائه ضمانتنامه و بیمه نامه محصول است.

ایزوگام در منیریه
ایزوگام در منیریه

نصاب ایزوگام در منیریه

نصاب ایزوگام یا اصطلاحا ایزوگام کار در منیریه ، مجری کارهای مربوط به نصب و اجرای ایزوگام بر روی ساختمان‌ها و صنایع است. برخی از کارهایی که نصاب ایزوگام در منیریه انجام می‌دهد، عبارتند از:

1. بررسی سطوح: قبل از نصب ایزوگام، نصاب باید سطوح مورد نظر را بررسی کند تا مطمئن شود که سطح صاف و مناسب برای نصب ایزوگام است.
2. انتخاب نوع ایزوگام: نصاب باید نوع ایزوگام مناسب برای سطح و شرایط مورد نظر را انتخاب کند. برای مثال، ایزوگام‌های فویلدار ، ایزوگام‌های مقاوم در برابر حرارت بالا و ایزوگام‌های مقاوم در برابر آب و رطوبت موجود است.
3 . نصب ایزوگام: پس از آماده سازی سطوح و ایزوگام، نصاب باید ایزوگام را بر روی سطح نصب کند. این کار با ابزارهای لازم ، انجام می شود .
4 . بررسی کیفیت نصب: پس از نصب ایزوگام، نصاب باید کیفیت کار خود را بررسی کند تا مطمئن شود که همه چیز به درستی انجام شده است. در صورت وجود هر گونه نقص یا خطا، نصاب باید این مشکل را رفع کند.

لازم به ذکر است خدمات ایزوگام در منیریه ، از فروش ایزوگام تا نصب آن ، توسط نصابان با تجربه ” عایق پویان ” انجام می شود .

اقدامات لازم پیش از نصب ایزوگام در منیریه

قبل از نصب ایزوگام، برخی اقدامات ضروری باید انجام شود تا نصب ایزوگام به بهترین شکل ممکن انجام شود. برخی از این اقدامات شامل موارد زیر است:
1 . بررسی سطح: قبل از نصب ایزوگام، سطح مورد نظر باید بررسی شود. برای مثال، سطح باید صاف و تمیز باشد و در صورت وجود هرگونه نقص آن را رفع کرد.
2 . سطح باید جارو کشیده ، خشک و عاری از هرنوع گرد و غبار و خاک و اجسام باشد .
3. انتخاب نوع ایزوگام: نوع ایزوگام باید بر اساس نیاز و شرایط محیطی مورد نظر انتخاب شود. برای مثال، ایزوگام های مقاوم در برابر حرارت بالا برای سقف های برجسته توصیه می شود و ایزوگام های مقاوم در برابر آب و رطوبت برای سطوحی که در معرض آب هستند مناسب هستند.
4 . آماده سازی محل نصب: قبل از نصب ایزوگام، محل نصب باید آماده شود. برای مثال، باید اطمینان حاصل شود که هیچ مانعی برای نصب وجود ندارد و باید همچنین اطمینان حاصل شود که تمامی ابزارهای مورد نیاز برای نصب موجود است.
5. استفاده از ابزارهای مناسب: برای نصب ایزوگام، باید از ابزارهای مناسب استفاده کرد. این ابزارها ممکن است شامل شعله افکن ، کپسول گاز ، دستگاه های برش و.. که این لوازم توسط نصاب ایزوگام ، تامین می شود.

نگهداری و مراقبت از ایزوگام پس از نصب

نگهداری و مراقبت از ایزوگام می‌تواند عمر آن را افزایش دهد و همچنین به حفظ کیفیت و عملکرد بهتر آن کمک کند. برخی از راه‌هایی که برای نگهداری و مراقبت از ایزوگام پیشنهاد می‌شوند عبارتند از:
1 . حفظ نظافت: برای نگهداری از ایزوگام، باید آن را از تمیز نگه داشته و از قراردادن اجسام تیز و سنگین که موجب آسیب آن شود ، جلوگیری کرد.
2 . بررسی سطح: برای نگهداری از ایزوگام، باید سطح آن را با دقت بررسی کنید. هر گونه آسیب یا خراش روی سطح باید بلافاصله تعمیر شود تا جلوی گسترش آن را بگیرید.
3 . تعمیر: در صورتی که ایزوگام دچار آسیب شده است، باید آن را تعمیر کرد. این شامل تعمیر ترک‌ها، جایگزینی قطعات خراب و یا تعمیر محل‌هایی که مخصوصاً در معرض باران و جریان آب هستند.
3. جایگزینی: در صورتی که ایزوگام دچار خرابی شده و یا عمر مفید آن به پایان رسیده است، بجای لگه گیری ، باید آن را جایگزین کرد. جایگزینی ایزوگام به صورت کامل ، خیالتان را حداقل برای 10 سال آسوده می دارد.

برای تعمیرات ایزوگام ، خرید و نصب ایزوگام در منیریه ، با عایق پویان تماس بگیرید. 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *